Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Kullanım alanları açısından farklı ürünlerle karıştırılan ancak kullanım rahatlığı ve estetik görüntü oluşturan giyotin cam sistemleri veya diğer adıyla hareketli küpeşte sistemi dikey olarak da hareket ederek açılabilen veya kapanabilen sistemlerdendir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde bir miktar alan sabit olarak kalmaktadır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrollü bir camlı alan sistemi gibi çalışmaktadır. Uzaktan kumandalı ve motorlu olarak çalışan giyotin cam sistemleri bir panelin sabit diğer panelin hareketli olması şeklinde montajlanarak kullanılmaktadır.Sistemlerde 1 tane sabit 2 tane hareketli panel bulunur. Yüksekliğe göre 4 panele kadar kullanım sağlayabilmeniz mümkün olur.Firmamız tarafından en başarılı ürünler sizlere sağlanmaktadır ve bu ürünlerin fiyatlarının hesaplanması ya da ölçülerinin alınması gibi konularda personelimiz sizlere destek olmaktadır. Firmamız bu ürünlerin imalatından montajına, bakım ve onarımına kadar tüm işlemlerinizde sizlere destek vermektedir.

İstanbul'da Giyotin Cam Sistemleri İletişim Hattı
0 534 214 02 02

Giyotin Cam Sistemleri Kullanım Alanları

En popüler ve en verimli ürünler arasında yer alan giyotin cam sistemleri farklı amaçla kullanılan birçok alan için uygundur.

Bu ürünler:

  • Cafeler
  • Kış Bahçesi
  • Yaz Bahçesi
  • Düğün Salonu
  • Teras
  • Futbol Sahası

Pergola altı gibi alanlarda hem güvenlik hem de kullanım rahatlığı açısından özel bir üründür.

Giyotin cam sistemleri mekanlarınızda yaşadığınız bir çok soruna çözüm oluşturmaktadır. Özellikle uzaktan kumandalı olmaları kullanım kolaylığı ve pratikliği açısından da büyük kolaylık sağlar. İstanbulusta.com adresinden irtibat kurarak firma personelimiz ile bu sistemler hakkında daha detaylı görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

İşlerinizi en kısa sürede pratik bir şekilde çözüme kavuşturmak için bizi arayabilirsiniz: