Küpeşte

Küpeşte

Korkuluğun elle tutulan yatay üst parçası olarak bilinen küpeşte alüminyum ya da benzeri metalden elde edilen korkuluk sistemlerinde bir bölümdür. Balkonlarda, teraslarda ve planlı alanlarda küpeşte zorunluluğu bulunmaktadır. Ancak korkuluk ve küpeşte arasında büyük farklar bulunmaktadır. Firmamız tarafından hizmet talep ettiğinizde alanlarınız için en uygun ürünler ideal ücretlere sağlanmaktadır.

Korkuluk sistemleri oluşturulurken küpeşte bu sistemin yalnızca bir parçasıdır ve elle tutulan kısmıdır. Merdiven ve balkonlarda özellikle çocukların olduğu alanlarda güvenlik sağlamak ve düşmeyi önlemek amacıyla oluşturulan dekoratif bir bariyerdir. Çoğunlukla bu bariyer alüminyum ve paslanmaz çelik ya da ahşaptan yapılmaktadır. Son yıllarda firmamız dayanıklı camlarla oluşturulan korkuluk sistemlerini de sağlamaktadır. Küpeşte korkuluk sistemlerinde üst kısımda el ile tutunmayı sağlayan alan olarak kullanılmaktadır. İstanbulusta.com adresimiz üzerinden irtibat kurarak kullanım alanınız için en uygun tasarımları firmamızdan tedarik edebilir bu ürünlerin montajını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca değişim, bakım ve onarım işlemleri ile ilgili yine firma ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Küpeşte ve Korkuluk Arasındaki Fark

Firmamız korkuluk ve küpeşte imalat, montaj, bakım ve onarım işlemlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kısa sürede adresinize gelerek bu ürünler için gerekli alan hesaplamasını ve fiyat hesaplamasını yapabilen firma personelimiz müşterilerine ürünler hakkında bilgi sağlıyor. Genellikle korkuluk ve küpeşte benzer hatta aynı ürünler gibi algılanmaktadır. Korkuluk koruma amaçlı oluşturulan sisteme verilen isimdir. Küpeşte ise yalnızca korkuluğun bir bölümü olan ve korkuluk üzerinde elle tutmak için oluşturulmuş kısımdır.

İstanbul'da Küpeşte İletişim Hattı
0 534 214 02 02
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

İşlerinizi en kısa sürede pratik bir şekilde çözüme kavuşturmak için bizi arayabilirsiniz: